Logo RU

Сировина і вибери! Рекомендуємо подавати заявки відразу в кілька компаній.

Інформація про кредиторів

Як це працює?

Оберіть кредитора

Заповніть анкету

Отримайте підтвердження

Отримайте гроші

Якщо необхідні додаткові кошти, то кредит онлайн буде хорошим рішенням. Порівняйте кредиторів, подайте заявку на кредит і отримаєте гроші на банківську карту або готівкою.

  • Вимоги до позичальників:
  • Громадянство України
  • Карта будь-якого банку України
  • Вік від 18-75 роківт

Умови отримання кредиту:

Кредитори пропонують отримати кредит в перший раз зі знижкою - 99% від комісії по кредиту. Кредити під 0,01%, 3 міс. до 15 000 грн.

При подачі заявки на кредит в перший раз, ви повинні зареєструватися та погодитися з умовами позичальника по видачі кредиту.

Коли кредитор отримує заявку на кредит, її розглядають і якщо відповідь позитивна, то гроші миттєво переводяться на банківську карту. Гроші Ви зможете отримати в середньому за 15 хвилин.

Річна процентна ставка РПС

Річна процентна ставка - це загальна вартість кредиту, виражена у відсотках. Розрахунок річної відсоткової ставки не включає витрати, повязані з невиконанням кредитної угоди. Річна процентна ставка по кредитах онлайн може варіюватися від 0,03% до 730% річних.

Штрафні платежі або інформація політики відновлення

Якщо кредит не буде погашений вчасно, кредитор може вимагати оплату штрафу за кожен день прострочення. Якщо оплата не проводиться більш ніж протягом 3 днів, то кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім особам.

Своєчасне погашення кредиту створює хорошу кредитну історію, яка в майбутньому збільшує можливість отримання нових кредитів на більш вигідних умовах.

Термін кредиту (minimum and maximum period for repayment) від 62 днів до 1 року. Приклади є тільки інформативними.

Максимальна річна процентна ставка може становити (annual percentage rate APR) 730%.

Приклад розрахунку (representative example) при взятті 5000 Грн. на 3 місяці, комісія складе 5869 грн. і загальні витрати 10869 грн., APR 620,5%.

Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит

Якщо виникла ситуація, коли неможливо вчасно повернути кредит, звяжіться з кредитором, це допоможе уникнути штрафних відсотків, які розраховуються в разі несплати кредиту.